Абсолютна краса та ваблива провокація - перше, що спадає на думку при знайомстві з брендом ISAMAYA. Ефектні пакування продуктів, блискучі текстури та насиченість кольорів ніби запрошують до творчих експериментів. 

Ісамая Френч – це ім'я, яке стало синонімом авангардної краси та новаторського підходу до макіяжу. Відома британська візажистка зуміла перетворити особливе бачення та талант на міжнародний бренд, що надихає своєю сміливістю. Вона особисто контролює процес розробки кожного продукту, що гарантує високі стандарти і відповідність її філософії.

ISAMAYA – це виклик традиційним поняттям краси і можливість виразити свою індивідуальність. Одним із ключових продуктів бренду є помади та тіні для очей, які вражають багатовимірним мерехтінням та стійкістю. 

Від сміливих неонових кольорів до глибоких, насичених - INDUSTRIAL COLOR PIGMENTS висловлює повстання проти make-up звичаїв, в свою чергу як палітра WILD STAR PALETTE створена для справжніх поціновувачів гламуру. 

 

Продукти для губ представлені в широкому спектрі кольорів: від класичних червоних до більш сміливих. Їх формули забезпечують стійкість та комфорт, а вітамін Е у складі насичує зволоженням.


ISAMAYA
4 490 грн
ISAMAYA
4 490 грн
ISAMAYA
4 490 грн
ISAMAYA
2 440 грн
ISAMAYA
2 440 грн
ISAMAYA
1 650 грн
ISAMAYA
1 650 грн

 

Sweat and shine. Продукти з колекції FACE дарують миттєвий дотик світла на вашій шкірі. Зверніть увагу на зволожуючий хайлайтер з блискучими перлами або сироватку SKINLACQ для природного вигляду. 


 

Окрім високої якості продукції, ISAMAYA відома своєю етичністю та екологічністю. Бренд активно працює над зменшенням впливу на довкілля, використовуючи екологічно чисті матеріали та підтримуючи ініціативи з охорони природи.

Тож, ISAMAYA - це знахідка для тих, хто бажає щось більше, ніж просто декоративну косметику; для тих, хто готовий до неочікуваних відкриттів у відображенні в дзеркалі. 

Відкрийте нові грані власної краси разом з SANAHUNT!