Sanahunt Lounge

Режим роботи:
Пн-Пт: 10:00-21:00, Нд: 10:00-20:00
Резерв столів:

Ресторан Sanahunt Lounge давно став знаковим місцем на гастрономічній карті столиці. Прихований від сторонніх очей, він привертає лише справжніх гурманів і тих, хто вирішив піднятися над суєтою в динамічному місті.

Камінна зона, що дуже полюбилася гостям, величезні вікна з видом на прихований від сторонніх очей сад Кабінету Міністрів, вишукані меблі та аксесуари - це лише деякі моменти, що вигідно відрізняють Sanahunt Lounge. Унікальний інтер'єр, лаконічний, наповнений повітрям вільного від химерності простору, але при цьому затишний, дозволяє розслабитися і сконцентруватися на головному - стравах, представлених в ресторані.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МЕНЮ ПЕРЕГЛЯНУТИ МЕНЮ

Селективне інтернаціональне меню складено особисто Оксаною Мороз-Хант: тенденції та напрямок, які втілює в життя команда професійних кухарів, задає сама власниця. Розмаїття в меню додає і хоспер, що дозволяє готувати страви на відкритому вогні, при цьому використовується виключно органічне деревне вугілля.

Sanahunt Lounge славиться своїми коктейлями, а в карту напоїв включені відмінні джин, горілка, віскі, коньяк... Сомельє постаралися на славу, зібравши колекцію видатних вин для своїх гостей: «Шато Петрюс» 2004 року, «Шато Марго» 1995 і 1999 років, «Шато Мутон Ротшильд» 2004 року і «Шато О-Бріон» 1999 року.

Для вишуканої публіки в карті представлено краще шампанське, включаючи офіційний напій Каннського кінофестивалю - Ruinart Blanc de Blancs. Творці Sanahunt Lounge роблять акцент на першокласній якості їжі та обслуговуванні, а також здатні відповідати будь-яким, без удаваної скромності, вимогливим запитам досвідчених гостей.

Поділитися